BMW ISTA-D و مقایسه نرم افزار ISIS

این اطلاعات خوب برای کسانی است که می خواهند بدانند که آیا ISTA-D نمودارهای فنی و دستورالعمل هایی مانند ISIS / ICOM را ارائه می دهد.
ISIS  یک پلت فرم سرور BMW برای فروشندگان است. تمام به روز رسانی ها به ISIS بارگیری می شوند.
از آنجا ISIS به روز رسانی ISID (تشخیص) قرص و ISSS (برنامه نویسی) در صورت لزوم.
ISID یک سیستم عامل ویندوز جاسازی شده را اجرا می کند.
نصب شده در ISID یک برنامه به نام ISTA-D (نسخه های اخیر با نام Rheingold نامیده می شوند)
ISTA-D  شما می توانید تمام عملکردهای تشخیصی، ثبت باتری و غیره را انجام دهید و همچنین دارای نمودارهای سیم کشی و راهنماهای تغییر قطعات است.
برخی از روسای هوشمند، ISTA-D را از بین می برند و می توانند به راحتی بر روی هر سیستم عامل ویندوز نصب شوند. من می توانم به شما لینک دانلود بدهم آنها حدود 10 گیگابایت هستند.
در ISTA-D شما یک مدیر ارتباط یا چگونگی اتصال کامپیوتر به پورت odb دارید.
موارد رایج عبارتند از:
ICOM 
EDIABAS 
OMITEC USB
ICOM  – کابل رسمی BMW است، پیشگامانش واحد OPPS بود. ICOM بیش از یک کابل است، اما دارای آداپتور شبکه خود، آدرس مک، پردازنده، خنک کننده و غیره و غیره. اورجینال گران است، اما شما می توانید کلونهای ارزان قیمت اما چینی چینی را برای حدود 350 دلار به فروش می  رسانید: http: // www .obdii365.com / عمده فروشی / bmw-icom-next-abc-with-software.html
bmw-icom-next-review-1

 

bmw-icom-next-wlan-setup-2

 

bmw-icom-next-wlan-setup-3
EDIABAS  یک پروتکل ارتباطی است که نیازمند استفاده از ابزارهای استاندارد BMW است – که بد نیست! این با استفاده از دسترسی راحت در میان سایر روشهای ارتباطی، از طریق یک فایل INI پیکربندی شده است. اکثر مردم از این روش اتصال به عنوان ارزان استفاده می کنند، شما می توانید کابل K + DCAN را برای کمتر از 50 دلار در حال حاضر دریافت کنید. ابتدا تحقیق خود را انجام دهید چون کلون بدی وجود دارد!
OMITEC  همچنین یک رابط USB اصلی است. این بسیار نادر است. کابل K + DCAN  نسخه ای از کابل OMITEC است.
به روز رسانی: فکر می کنم می توان آن را در مک نیز استفاده می شود … من از یک مک استفاده می کنم گاهی اوقات مشکل با ویندوز ماشین مجازی VMware XP و ISTA-D نصب شده است.
همانطور که گفتم هیچ نرم افزار تشخیصی بهتر وجود ندارد. نرم افزار سطح فروش آن و در حال حاضر به صورت رایگان در سراسر اینترنت در دسترس است. به علاوه آن بسیار کاربر پسند است!
بنابراین قیمت کلید Cd + ویندوز XP برای ماشین مجازی است …
امیدوارم کمک کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *